Akcesoria CNC – o firmie

Wpis sponsorowany

sterowanie maszyn cnc

Firma Akcesoria CNC produkuje sterowniki silników krokowych oraz sterowniki maszyn CNC. Swoją działalność zaczęła w roku 2005 i od tego czasu pozostaje niekwestionowanym liderem w dostarczaniu części do budowy maszyn CNC. W firmie Akcesoria CNC z Augustowa można zamówić wykonanie sterownika maszyny dostosowanego do potrzeb klienta. Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem pomogą dobrać odpowiednie sterowanie do budowanej maszyny. W sterownikach maszyn numerycznych firma Akcesoria CNC wykorzystuje autorskie rozwiązania bazujące na płycie głównej SSK-MB i podłączonych do niej sterownikach osi oraz nowoczesnych sterowaniach poprzez Ethernet.

Gotowe sterowniki w Akcesoria CNC

Dla klientów, którzy nie wymagają sterowników budowanych na specjalne zamówienie dostępne są gotowe zestawy sterowników obsługujących maszynę CNC.  Gotowe sterowniki występują w kilku wykonaniach różniących się możliwościami oraz mocą i rodzajem zastosowanych napędów. Sterowniki takie dostarczane są jako gotowe urządzenia, skonfigurowane tak żeby działały od razu po podłączeniu do komputera sterującego i uruchomieniu programu Mach3.

Akcesoria CNC przeszkoli z obsługi programu Mach3

W firmie Akcesoria CNC możliwe jest przeprowadzenie szkolenia z programu do obsługi maszyny numerycznej. Klienci, którzy zakupili program lub sterownik CNC zawsze mogą liczyć na fachową pomoc inżynierów, którzy od wielu lat wdrażają systemy sterowania numerycznego.

Pozostała działalność firmy Akcesoria CNC

Wraz z rozwojem firma Akcesoria CNC z Augustowa powiększyła swój asortyment o części maszyn przemysłowych, elementy automatyki, pneumatyki i tworzywa sztuczne.

Dzisiaj można kupić w firmie Akcesoria CNC wszelkiego rodzaju łożyska, paski klinowe, pasy zębate, koła pasowe, łańcuchy, uszczelnienia, gałki, pokrętła, uchwyty, zestawy kołowe, śrubki, podkładki, nakrętki, silniki, przekładnie, przyciski, czujniki, przewody i wiele innych części i mechanizmów. W ofercie firmy dostępnych jest ponad 100.000 części potrzebne do budowy czy naprawy maszyn przemysłowych.

Od kilku lat w ofercie firmy Akcesoria CNC dostępne są również narzędzia i artykuły BHP. Szczególnie mocno rozwinięta jest gałąź narzędzi do obróbki skrawaniem. Klient może wybierać w narzędziach skrawających kilkunastu producentów przez co zawsze znajdzie narzędzie dostosowane do swoich potrzeb. Między innymi dostępne sa narzędzia firm takich jak:

FENES – frezy, gwintowniki, pogłębiacze, rozwiertaki, pilniki obrotowe, piły do drewna i metalu, noże tokarskie
YG-1 – frezy z węglików do wysokowydajnej obróbki, gwintowniki, frezy do gwintów
FANAR – gwintowniki, narzynki, narzędzia i chemia do gwintowania, narzędzia do frezowania i toczenia gwintów
PAFANA – noże tokarskie, płytki skrawające, frezy z węglików
SUMITOMO – płytki skrawające
BAILDONIT – płytki skrawające
SANDVIK –  płytki skrawające, narzędzia składane, oprawki narzędziowe
LAMINA – płytki skrawające
IRWIN, BAILDON, BOSCH, DOLFAMEX, DROMER – wiertła

W firmie Akcesoria CNC można kupić również osprzęt do maszyn taki jak oprawki narzędziowe, uchwyty tokarskie i wiertarskie czy imadła maszynowe.

Strona internetowa: www.akcesoria.cnc.info.pl

Wspierane przez WordPress | Designed by: suv | Thanks to lexus suv, ford suv and honda suv